Відгуки про Full Blast Plus for Ukraine

Вибір будь-чого – їжі, одягу, взуття, підручників – досить часто залежить від думки людей навколо нас. Адже поганого ніхто не порадить, правда? Ось і ми вирішили послухати, що ж вчителі п’ятих класів НУШ думають про наші підручники. Сьогодні це буде Full Blast Plus for Ukraine. Grade 5.

На думку вчителів, завданнями що викликали найбільше зацікавлення з боку учнів були ті, що вимагали креативності та організаційних навичок. Саме з їх допомогою діти могли показати всі свої знання та вміння. Людмила Анатоліївна Никитюк, вчитель англійської мови Мізоцького ліцею каже що також дітям подобаються «… завдання когнітивного типу, парна та групова робота, проєкти». «Гарно розкриті всі теми, насичені цікавим матеріалом», каже Тимощук Галина Василівна, вчитель англійської мови Мізоцького ліцею.

Популярністю користується Full Blast 5. Grammar, який став надійним помічником у роботі для Наталії Гаврилів, вчителя Малодорогостаївського ліцею: «Використовую ще Grammar. Дуже подобається що багато матеріалу, не потрібно шукати ще щось нове». Багато педагогів також використовують відео та завдання до них, які можна знайти на сайті видавництва «Лінгвіст» у розділі Full Blast Plus for Ukraine. Grade 5.