New Zoom In for Ukraine

New Zoom In

Додатковий безплатний українознавчий компонент рекомендується використовувати з навчальним курсом New Zoom In в 1 класі загальноосвітньої школи. Компонент відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, сприяє формуванню ключових компетенцій учнів, допомагає реалізувати принципи НУШ.

Portal to English for Ukraine

Portal to English for Ukraine

Додатковий безплатний компонент спеціально створений для України та слугує доповненням до міжнародної серії для підлітків Portal to English.

Він розроблений для того, щоб допомогти вашим учням не лише покращити свої мовні вміння, але й поринути у багатий світ української культури та традицій.

Close-up for Ukraine

Close-up for Ukraine – це 10-15 годин англомовних уроків, протягом яких школярі ближче знайомляться з українськими традиціями, географією, історією й побутом та формують свою національну ідентичність.

Prepare Companion for Ukraine

Створений спеціально для України, буклет рекомендується використовувати з курсом для спеціалізованої школи Cambridge English Prepare! Levels 1-7.

Think About Ukraine

THiNK About Ukraine – ексклюзивна БЕЗКОШТОВНА розробка Linguist Publishing до курсу THiNK, що стане незамінним доповненням до уроків англійської мови.