Think About Ukraine

THiNK About Ukraine – ексклюзивна БЕЗКОШТОВНА розробка Linguist Publishing до курсу THiNK, що стане незамінним доповненням до уроків англійської мови.

Розробка складається з 3-ьох основних розділів:

  1. Програмні теми та граматика, що доповнюють теми підручника відповідно до вимог МОН України. Тут ви знайдете такі теми як Система освіти в Україні та Британії, Географічне положення України та Британії, Національна кухня та ін. Теми розроблені досвідченою авторкою, методистом та вчителем-практиком Євгенією Грековою, що працює за найсучаснішими та найефективнішими методами викладання англійської, а також досконало знає методику підручника THiNK, адже сама успішно працює за ним уже кілька років.
  2. Секція Life Skills – це проектні роботи і вправи, що розвивають фінансову грамотність, емоційний інтелект, критичне та креативне мислення, громадянську відповідальність, уміння вчитись і працювати в команді. Проекти яскраві та розраховані на підлітків згідно з Кембриджською рамкою життєвих компетентностей.
  3. Literature Extra – це розділ із текстами для читання та вправами. В цьому розділі учні матимуть можливість ознайомитись із літературою, жанрами, розвинути навички читання, а також креативного письма.

Додаткові компоненти до 6, 7 та 8 класів уже в наявності.

ДОДАТКОВІ РЕСУРСИ