Young Stars for Ukraine

YoungStars_2

Додатковий безплатний компонент спеціально створений для України та слугує доповненням до міжнародної серії для учнів початкової школи Young Stars.

Завдяки українознавчому компоненту, учні початкових класів не лише вивчать англійську мову, але й знайомляться з багатою культурою та історією України.

Reading Anthology

Reading Anthology

Reading Anthology for Young Learners – кольоровий ілюстрований посібник для навчання читанню, що чудово доповнює основний курс Imagine for Ukraine.

New Zoom In for Ukraine

New Zoom In

Додатковий безплатний українознавчий компонент рекомендується використовувати з навчальним курсом New Zoom In в 1 класі загальноосвітньої школи. Компонент відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, сприяє формуванню ключових компетенцій учнів, допомагає реалізувати принципи НУШ.

Portal to English for Ukraine

Portal to English for Ukraine

Додатковий безплатний компонент спеціально створений для України та слугує доповненням до міжнародної серії для підлітків Portal to English.

Він розроблений для того, щоб допомогти вашим учням не лише покращити свої мовні вміння, але й поринути у багатий світ української культури та традицій.

Close-up for Ukraine

Close-up for Ukraine – це 10-15 годин англомовних уроків, протягом яких школярі ближче знайомляться з українськими традиціями, географією, історією й побутом та формують свою національну ідентичність.

Writing Practice

Writing practice 1 – посібник, що є компонентом навчального курсу Imagine for Ukraine для навчання та розвитку вмінь письма та читання.

Super Skills Book

Super Skills Book 1 – посібник, що є компонентом навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition для навчання та розвитку вмінь читання, письма, аудіювання та граматики.

Super Phonics Book

Super Phonics Book – посібник, що є компонентом навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition та спрямований на відпрацювання матеріалу, вивченого у секції Phonics підручника Super Minds Ukrainian Edition.

ZNO Leader Tests B1

ZNO Leader Tests B1 – збірка з 7 повних тестів формату ЗНО, завдання і тематика повністю співвідносяться з посібником ZNO Leader (B1).

Full Blast Plus for Ukraine

Full Blast Plus for Ukraine – автентичний навчальний курс з англійської мови для учнів середньої школи від MM Publications та видавництва Лінгвіст, адаптований відповідно до нових програм та стандартів Нової Української Школи.