Close-up for Ukraine

Close-up for Ukraine – це 10-15 годин англомовних уроків, протягом яких школярі ближче знайомляться з українськими традиціями, географією, історією й побутом та формують свою національну ідентичність.

Writing Practice 1

Writing practice 1 – посібник, що є компонентом навчального курсу Imagine for Ukraine для навчання та розвитку вмінь письма та читання.

Super Skills Book 1

Super Skills Book 1 – посібник, що є компонентом навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition для навчання та розвитку вмінь читання, письма, аудіювання та граматики.

Super Phonics Book 1

Super Phonics Book – посібник, що є компонентом навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition та спрямований на відпрацювання матеріалу, вивченого у секції Phonics підручника Super Minds Ukrainian Edition.

ZNO Leader Tests B1

ZNO Leader Tests B1 – збірка з 7 повних тестів формату ЗНО, завдання і тематика повністю співвідносяться з посібником ZNO Leader (B1).

Full Blast Plus for Ukraine

Full Blast Plus for Ukraine – автентичний навчальний курс з англійської мови для учнів середньої школи від MM Publications та видавництва Лінгвіст, адаптований відповідно до нових програм та стандартів Нової Української Школи.

Prepare. Ukrainian Edition

Prepare. Ukrainian Edition – автентичний навчальний курс з англійської мови для учнів середньої школи від Cambridge University Press & Assessment та видавництва Лінгвіст, адаптований відповідно до нових програм та стандартів Нової Української Школи.

Imagine for Ukraine

Imagine for Ukraine – автентичний навчальний курс з англійської мови для учнів молодших класів від National Geographic Learning та видавництва Лінгвіст, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української школи.

Super Minds Ukrainian Edition

Super Minds Ukrainian Edition – автентичний навчальний курс з англійської мови для учнів першого класу від Cambridge University Press & Assessment та видавництва Лінгвіст, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української школи.

Smart Junior Updated Edition

Smart Junior Updated Edition – автентичний навчальний курс з англійської мови для 1-го класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи.
Видавництво: MM Publications, Видавництво «Лінгвіст»