Відгуки про Prepare Ukrainian Edition

Шукаючи нові товари онлайн ми завжди переглядаємо секцію відгуків, щоб побачити чи відповідає товар заявленій ціні та якості. Цього тижня ми слухаємо думки вчителів щодо підручників для п’ятих класів НУШ. Сьогодні настала черга Prepare Ukrainian Edition. Grade 5.

«Теми підібрані згідно віку, всі теми цікаві та всі є корисними. Теми подані у підручнику повторюють та узагальнюють матеріал вивчений у початкових класах», каже Ірина Вікторівна Домащук, вчитель англійської мови Здолбунівського ліцею. Наступність у роботі початкової та середньої школи є однією з умов успішного навчального процесу як для учнів, так і для вчителів. З допомогою Prepare Ukrainian Edition. Grade 5 дотримання принципу наступності не викликатиме труднощів, адже підручник працює за принципом від простого до складного та зв’язку навчання із життям.

Серед великої кількості різноманітних завдань учням Остаповець Світлани, вчителя англійської мови Пісківського ліцею імені Героїв – земляків, найбільше сподобались «Завдання на відповідність (поєднати слово чи словосполучення з малюнком». Також ефективними у використанні були аудіо, відеоматеріали та Worksheets. Окрім традиційних компонентів курсу наші вчителі користувались Prepare 5. Grammar та Prepare 5. Tests, що відмінно зарекомендували себе як додаткові компоненти курсу.