Prepare for School Exams

Prepare for School Exams. Grade 10 – це унікальний комплексний курс для українських школярів, що поєднує у собі вивчення мови на рівні В2 і системну підготовку до підсумкового загального державного іспиту з англійської. Складається з книги для учня, робочого зошита і книги для вчителя, містить 20 розділів та має якісний аудіо- та відео контент.

Підручник покриває широкий спектр лексичних та граматичних тем, а також гармонійно відпрацьовує та комплексно розвиває усі мовленнєві уміння.

Кожен розділ містить окремі вправи у форматі екзамену, а у книзі для вчителя можна знайти детальну інформацію, як працювати з подібними завданнями, щоб зробити підготовку школярів максимально ефективною.

Особлива риса підручника – уроки письма. Учні детально розглянуть та навчаться виконувати саме ті письмові завдання, які вони зустрінуть на державних іспитах.

В кінці підручника містяться:

  • словник для кожного розділу;
  • секція з правилами та вправами на граматику;
  • секція з додатковими інтреактивними завданнями.

Робочий зошит дає можливість відпрацювати та закріпити знання, які учні отримали на уроці.

Розрахований на учнів 10-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, а також тих, хто готується до іспитів індивідуально, у групах чи з репетитором.