Prepare. Ukrainian Edition. Grade 10 & 11

Prepare. Ukrainian Edition. Grade 10 & 11 – це підручник англійської для учнів 10 та 11 класів, укладений за чинною програмою старшої школи. Унікальність цього курсу полягає в тому, що він розроблений на основі автентичного курсу видавництва Cambridge, отже надає має переваги іноземного курсу: автентичність, доступні аудіо та відео матеріали, розвиток критичного мислення та життєвих компетенцій. Разом з тим підручники містять завдання для підготовки до державних іспитів у форматі ЗНО/НМТ.

Grade 10 відповідає рівню В1+, а Grade 11 – B2.

Для роботи вчителям ми пропонуємо безкоштовну книгу для вчителя да додаткові завдання з граматики, лексики та письма, які доступні на нашому сайті.

Підручник покриває широкий спектр лексичних та граматичних тем, а також гармонійно відпрацьовує та комплексно розвиває усі мовленнєві уміння. Кожен розділ містить окремі вправи у форматі екзамену, а у книзі для вчителя можна знайти детальну інформацію, як працювати з подібними завданнями, щоб зробити підготовку школярів максимально ефективною.

Особлива риса підручника – уроки письма. Учні детально розглянуть та навчаться виконувати саме ті письмові завдання, які вони зустрінуть на державних іспитах.

В кінці підручника містяться:

  • словник для кожного розділу;
  • секція з правилами та вправами на граматику;
  • секція з додатковими інтерактивними завданнями.

Робочий зошит дає можливість відпрацювати та закріпити знання, які учні отримали на уроці.

Розрахований на учнів 10-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, а також тих, хто готується до іспитів індивідуально, у групах чи з репетитором.

  • 1 клас
  • 2 клас

Компоненти курсу:

Підручник
Зошит
Книга для вчителяДодаткові матеріали:

Приклади сторінок підручника Scope&Sequence Приклади сторінок робочого зошитаКомпоненти курсу:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/linguist/sites/publishing.linguist.ua/wp-content/themes/publishing/course.php on line 368