Оновлення до курсу THiNK: THiNK About Ukraine


Зустрічайте оновлення до курсу THiNK: THiNK About UkraineTHiNK About Ukraine – ексклюзивна БЕЗКОШТОВНА розробка Linguist Publishing до курсу THiNK, що стане незамінним доповненням до уроків англійської мови.

Розробка складається з 3-ьох основних розділів:

  1. Програмні теми та граматика, що доповнюють теми підручника відповідно до вимог МОН України. Тут ви знайдете такі теми як Система освіти в Україні та Британії, Географічне положення України та Британії, Національна кухня та ін. Теми розроблені досвідченою авторкою, методистом та вчителем-практиком Євгенією Грековою, що працює за найсучаснішими та найефективнішими методами викладання англійської, а також досконало знає методику підручника THiNK, адже сама успішно працює за ним уже кілька років.
  2. Секція Life Skills – це проєктні роботи та вправи, що розвивають фінансову грамотність, емоційний інтелект, критичне та креативне мислення, громадянську відповідальність, уміння вчитись і працювати в команді. Проєкти яскраві та розраховані на підлітків згідно з Кембриджською рамкою життєвих компетентностей.
  3. 3. Literature Extra – це розділ із текстами для читання та вправами. В цьому розділі учні матимуть можливість ознайомитись із літературою, жанрами, розвинути навички читання, а також креативного письма.

Додаткові компоненти до 6, 7 та 8 класів уже в наявності.

ДОДАТКОВІ РЕСУРСИ:

Аудіо до курсу 
Ресурси 
Дистанційне навчання з THiNK 
Poster
Sample THINK 2
Sample THINK 3
THINK L2 Unit 1 Grammar (more on cambridgelms.org)
THINK L2 Unit 3 Vocabulary (more on cambridgelms.org)
Think CLC correlation brochure Digital
THiNK Level 2 Communication (more on cambridgelms.org)
THiNK Level 2 Grammar Presentation past perfect simple and continuous (more on cambridgelms.org)
THiNK Level 2 Literature (more on cambridgelms.org)
Think Teacher Resource Overview