Каталог видань 2023. Нова Українська Школа

Шановні колеги,
Ми раді презентувати вам електронний каталог курсів для вивчення англійської в НУШ від компанії «Лінгвіст». Наша команда невпинно працює над адаптацією та створенням матеріалів, що допоможуть вам навчити учнів розуміти та спілкуватися англійською мовою.

У каталозі представлені як перевірені часом видання, так і наші новинки для перших і шостих класів. Окрім підручників та робочих зошитів, зверніть увагу на додаткові посібники з граматики та практики, що зроблять вивчення англійської ще цікавішим та ефективнішим у кожному класі.

Ми прагнемо допомогти вам у підготовці до уроків, тому до кожного підручника пропонуємо матеріали для вчителя: конспекти уроків, матеріали для додаткової роботи, доступ до аудіо та відео матеріалів.

Ми віримо, що наші підручники стануть цінним доповненням до вашої бібліотеки та допоможуть вам досягти високих результатів у роботі зі своїми учнями.

Всі сторінки каталогу мають клікабельні посилання, що ведуть на семпл сторінки, матеріали для завантаження тощо, тож не забувайте натискати на кнопки, що вас зацікавили та замовляти обрану продукцію в нашому інтернет-магазині чи через вашого менеджера в компанії «Лінгвіст».

Приємного ознайомлення!