Engaging lessons with Prepare 11

Процес навчання старшокласників може бути складним як для вчителів, так і для учнів. В цей період підлітки переживають багато фізичних та психологічних змін, що впливають на їхню здатність вчитись. Ще й академічні вимоги стають вищими ніж у попередні роки, а ця частина навчального процесу рідко приносить задоволення учням.

Що ж робити вчителям, коли бажання щось вчити  у переважної більшості класу знаходиться на відмітці «нуль»?

Пропоную розглянути кілька порад щодо створення натхненних, мотиваційних уроків з Prepare. Ukrainian Edition. Grade 10 & 11нового навчального курсу для старшокласників від видавництва Лінгвіст та Cambridge University Press & Assessment.

Для цікавих, актуальних уроків англійської мови та теми мають бути відповідні.

Зовнішній вигляд для підлітків є однією із найцікавіших тем. А якщо під час обговорення цієї теми вони повторять конструкції для опису зовнішності чи характеру людини? Теперішні часи? Дієслова з прийменниками? Звучить занадто добре щоб бути правдою, скажете ви. Але з Prepare. Ukrainian Edition. Grade 11 це можливо.

Використовуйте відео та аудіо компоненти курсу для створення «тизерів» до майбутнього уроку.

У нашому випадку цей тизер ще й буде англомовним. Поділіться зі своїми учнями відео, де їх однолітки англійською мовою розповідають про свої улюблені жанри книг перед початком роботи з темою “Telling stories”. Або дайте їм послухати аудіозапис, у якому Девід – майбутній випускник британської школи – просить поради щодо вибору свого майбутнього вишу. Зацікавлених глядачів на вашому уроці буде достатньо!

Перетворюйте процес вивчення англійської мови у соціальний досвід.

Здобуття соціально – комунікативних навичок, або ж soft skills, можна вважати одним з основних завдань у процесі навчання. Сторінки Life Skills наповнені різноманітними корисними порадами та проєктними завданнями для розвитку навичок тайм – менеджменту, креативного письма, волонтерства, критичного мислення та підготовки до екзамену. Це також дозволить підліткам бачити застосування англійської мови та усіх тих правил що вони вивчають на практиці.

Створювати цікаві, актуальні, захопливі та надихаючі уроки разом із Prepare. Ukrainian Edition. Grade 10 & 11 легко. Варто лиш відкрити підручник, який переповнений цікавим матеріалом та вправами, які ще й підготують ваших учнів до екзаменів.