Smart Dictionary

Smart Dictionary – посібники, розроблені до підручників Smart Junior 1 – 4 і призначені для вивчення лексичних одиниць, передбачених програмою для учнів молодшої школи. Яскраві ілюстрації сприятимуть легкому запам’ятовуванню слів, а вправи допоможуть розвинути навички читання і письма.

  • 1 клас
  • 2 клас
  • 3 клас
  • 4 клас

Компоненти курсу:

Smart Dictionary 1Додаткові матеріали:

Smart Dictionary 1 SampleSmart Dictionary 1 – це посібник, укладений до підручника Smart Junior 1 і призначений для вивчення лексичних одиниць, передбачених програмою для учнів перших класів. Яскраві ілюстрації сприятимуть легкому запам’ятовуванню слів, а вправи допоможуть розвинути навички читання і письма.

Де замовити?

Компоненти курсу:

Smart Dictionary 2Додаткові матеріали:

Smart Dictionary 2 SampleSmart Dictionary 2 – це посібник, укладений до підручника Smart Junior 2 і призначений для вивчення лексичних одиниць, передбачених програмою для учнів других класів. Яскраві ілюстрації сприятимуть легкому запам’ятовуванню слів, а вправи допоможуть розвинути навички читання і письма.

Де замовити?

Компоненти курсу:

Smart Dictionary 3Smart Dictionary 3 – це посібник, укладений до підручника Smart Junior 3 і призначений для вивчення лексичних одиниць, передбачених програмою для учнів третіх класів. Яскраві ілюстрації сприятимуть легкому запам’ятовуванню слів, а вправи допоможуть розвинути навички читання та письма.

Smart Dictionary - це додаткова допомога до підручника Smart Junior.

  • Яскраві великі картинки допоможуть запам'ятати слова, завдання після кожного юніта - відмінний спосіб повторити правопис слів.
  • Зображення і слова подані в порядку, який в підручнику Smart Junior, секції, до яких відносяться слова також підписані, як і в підручнику.
  • Після кожного юніта словничка - секція на один розворот з завданням для відпрацювання слів.

Де замовити?

Компоненти курсу:

Smart Dictionary 4Додаткові матеріали:

Smart Dictionary 4 SampleSmart Dictionary 4 – це посібник, укладений до підручника Smart Junior 4 і призначений для вивчення лексичних одиниць, передбачених програмою для учнів четвертих класів. Яскраві ілюстрації сприятимуть легкому запам’ятовуванню слів, а вправи допоможуть розвинути навички читання та письма.

Де замовити?