Перший літній політ разом із Prepare. Around English-Speaking Countries

Prepare. Around English-Speaking Countries

Чи подорожували ви нашими авіалініями Prepare. Around the World? Які відгуки можете залишити? Що нового дізнались?

Сьогодні ж до наших авіаліній приєднується новий рейс, що відправляється у свій перший літній політ – Prepare. Around English-Speaking Countries. Його місце призначення – Шотландія.

Вона ніколи не була ні автономною, ні федеративною одиницею Великобританії. Ба більше – вона не є королівством! Але це не просто географічний або адміністративний район – Шотландію можна розглядати як окрему країну.

Шотландці зробили значний внесок у багато галузей, включаючи науку, медицину та інженерію. Деякі з найвідоміших шотландських винахідників включають Джеймса Уатта, який винайшов парову машину, Александра Грема Белла, який винайшов телефон, і Джона Логі Берда, який винайшов телебачення.

Шотландія славиться своєю приголомшливою природною красою. Тут є гори, долини, озера, ліси та узбережжя. Деякі з найпопулярніших туристичних напрямків у Шотландії включають Шотландське нагір’я, озеро Лох-Ломонд і острів Скай.

Шотландія відома своїми традиційними кілтами та сумною музикою волинки. Шотландський кілт – це плечовий одяг, який протягом століть носили чоловіки та жінки. Вважається, що волинка з’явилася в Шотландії ще в 1-му столітті н.е.

Гольф виник у Шотландії в 15 столітті. Перші записи про цю гру з’явилися в 1457 році, коли король Яків II заборонив гольф, оскільки вважав, що він відволікає людей від стрільби з лука.

Найвідоміше чудовисько у світі, Лох-Несске чудовисько, протягом століть жило в легендах Шотландії. Кажуть, що воно живе в глибокому прісноводному озері Лох-Несс на півночі Шотландії.

Пропонуємо дізнатись більше про незвичних чудовиськ та їх походження та перевірити ваші знання про Шотландію на сторінках Prepare. Around English-Speaking Countries.