Це неймовірно! Новим підручникам в Новій Українській Школі бути!

Вперше в історії України в батьків і першокласників з’явиться можливість отримати підручники з англійської мови від британських видавництв. Cambridge University Press та MM Publications подали на державний конкурс підручники для навчання англійської мови в першому класі. Це безпрецедентний випадок, адже до цього жодне британське видавництво не погоджувалось працювати з державним замовленням через низьку ціну закупівлі та складні тендерні процедури.

Ми знаємо, що в суспільстві є запит на якісну освіту, в тому числі, англійську мову. Батьки часто скаржаться на те, що вони вимушені купувати підручники, а те, що дає держава, стоїть на полицях шкільних бібліотек.

Більшість вчителів англійської погоджуються з тим, що українські видання для навчання англійської не можуть конкурувати з автентичними підручниками, а отже, переконують батьків закуповувати комплекти підручників за свій кошт.

Наразі конкурс відбору підручників для Нової Української Школи розпочато, пройдений перший етап. У другому турі, котрий відбудеться 14-18 травня, вчителі шкіл мають проголосувати за підручник, з яким вони будуть працювати в першому класі у новому навчальному році. Серед претендентів – Cambridge University Press та MM Publications – єдині британські видання, адаптовані до нових програм і стандартів, які пройшли національне пілотування в 100 школах України.