НОВИНКИ! Унікальні посібники для підготовки до ЗНО з англійської мови в частині Listening

Довгоочікувані видання 2018 року – Exam Booster Listening (Cambridge University Press) та Go For ZNO Listening Comprehensive (MM Publications) – вже у продажу!

Exam Booster Listening – посібник, який створено відповідно до вимог і формату нової частини ЗНО – Listening. Забезпечить повноцінну підготовку до ЗНО з англійської мови у комплексі з основною частиною Exam Booster.

У кожному із 9 розділів посібника наявні цінні стратегії, техніки і поради щодо складання іспиту, а також представлені окремі секції, які розвивають навички аудіювання, розумінням швидкого мовлення, монологів, полілогів, діалогів.

Автентичні аудіозаписи відповідають вимогам формату ЗНО. Ви можете використовувати придбаний аудіо CD чи завантажити аудіозаписи безкоштовно тут >>

Go For ZNO Listening Comprehensive – має на меті покращення навичок аудіювання учнів та ознайомлення з форматом завдань іспиту.

Посібник складається з 14 розділів, кожен із яких присвячений певній темі та складається з 2 завдань, котрі чітко відповідають формату ЗНО(перше завдання – рівню B1, друге завдання – рівню B2).

Розділи пропонують учням pre-listening activities, які не лише допоможуть підготуватись до виконання завдань з аудіювання, а й сприятимуть розвитку навичок спілкування.

Також учні можуть ознайомитись із спеціальними секціями, які містять поради та будуть у нагоді під час складання іспиту.

Окремий розділ наприкінці посібника містить скрипти аудіо записів.