We Can Read

We Can Read – унікальний посібник для учнів віком від 6 до 99 років, який легко навчить правильно читати всіх, хто ще не вміє, але дуже прагне розібратися у перипетіях англійських слів. Проста і зрозуміла структура дасть змогу крок за кроком опанувати правила читання букв: від найпростіших до складніших комбінацій. Методика нашаровування знань та інтервального повторення, що закладена у посібнику, дозволить раз і назавжди запам’ятати правила прочитання та провести аналогію з іншими подібними словами.

Книга охоплює низку лексики, яку можна зустріти у різних сферах повсякденного життя, а останні сторінки розкривають секрети вимови найкаверзніших слів. Упевнитися у правильності прочитання слова дозволить аудіосупровід, що завжди підкаже та допоможе перевірити себе.

Посібник розрахований для молодших школярів, які вже вивчили алфавіт, старших учнів і дорослих, які роблять перші кроки у вивченні англійської. Стане учням шкіл, студентам мовних курсів та тим, хто опановує англійську мову самостійно.

К-сть сторінок: 64
Автор: Світлана Дроботенко

Аудіо до We Can Read Зміст та приклади сторінок