Super Phonics Book

Super Phonics Book – посібник, що є компонентом навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition та спрямований на відпрацювання матеріалу, вивченого у секції Phonics підручника Super Minds Ukrainian Edition.

Автори – Світлана Дроботенко, Дарія Орловцева.

Розроблений згідно Типової освітньої програми під керівництвом Шияна Р.Б. для 1-2 класів.

Рівень: PreA1

Super Phonics Book компонент навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition. Працюючи з посібником учні поглиблюють та закріплюють знання, отримані під час роботи із секцією Phonics у підручнику Super Minds Ukrainian Edition. Літери подаються у порядку частоти їх використання в англійській мові. На сторінках посібника учні зможуть прописувати літери, виконувати вправи на їх розпізнавання та розпізнавання звуків. Також після кожного блоку літер знаходиться секція Reading Practice, яка допоможе закріпити навички читання. Посібник містить матеріали, що повністю відповідають підручнику Super Minds 1 Student’s Book та концепції Нової Української Школи.

  • 1 клас
  • 2 клас

Компоненти курсу:

Super Phonics BookДодаткові матеріали:

Зміст та приклад сторінок Аудіофайли для посібника АудіоскриптиSuper Phonics Book 1 кольоровий та ілюстрований компонент навчального курсу Super Minds Ukrainian Edition. Працюючи з посібником учні поглиблюють та закріплюють знання, отримані під час роботи із секцією Phonics у підручнику Super Minds Ukrainian Edition.

Літери подаються у порядку частоти їх використання в англійській мові. На сторінках посібника учні зможуть прописувати літери, виконувати вправи на їх розпізнавання. Не забуваємо про повторення лексики, яку вивчали у підручнику.

Також після кожного блоку літер знаходиться секція Reading Practice, яка допоможе закріпити навички читання. У посібника є аудіосупровід, що допомагає не лише у розвитку навичок аудіювання а й у розвитку вміння розпізнавання звуків.

Формат посібника дозволяє зручно вкладати його у Super Minds 1 Workbook. Посібник містить матеріали, що повністю відповідають підручнику Super Minds 1 Students Book та концепції Нової Української Школи.

Компоненти курсу:

Super Phonics BookДодаткові матеріали:

Зміст та приклади сторінок