Prepare. Grammar

Prepare. Grammar – збірник вправ з граматики англійської мови. Матеріал посібника повністю покриває увесь спектр тем, зазначених у програм МОН для учнів середньої школи, а різноманітні вправи дають змогу закріпити та відпрацювати тонкощі використання англійської граматики як усно, так і письмово.

Книга може використовуватися як допоміжний посібник до підручника Prepare від Cambridge University Press як у його автентичній версії, так і того, що призначений для НУШ, а також з будь-яким іншим підручником, який відповідає програмам МОН для учнів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл.

Лексичне наповнення вправ паралельно з вивченням граматики дасть змогу закріпити необхідний вокабуляр, а блоки з тестовими завданнями – перевірити вивчене.

Посібник містить 20 уроків, кожен з яких складається з 2-х взаємопов’язаних граматичних тем. Вправи розташовані за рівнем складності у порядку зростання і тренують як рецептивні, так і продуктивні уміння учня.

Для перевірки отриманих знань після кожних 4-х уроків є підсумковий тест, а також діагностичний та фінальний тести на початку та у кінці підручника відповідно.

Для повторення та систематизації знань учня наприкінці посібника розміщені граматичні таблиці, які швидко та у стислій формі дадуть уявлення про теоретичне підґрунтя кожної теми.

Авторки посібника 5го класу — Анне Робінсон, Світлана Дроботенко
Авторка посібника 6го класу — Ірина Скріпнік
Авторки посібника 7го класу — Емма Гейдерман, Вікторія Любич

  • 5 клас
  • 6 клас
  • 7 клас

Компоненти курсу:

Prepare. Grammar 5Додаткові матеріали:

Зміст та приклад сторінок 5 клас KeysКомпоненти курсу:

Prepare. Grammar 6Додаткові матеріали:

Зміст та приклад сторінок 6 клас KeysКомпоненти курсу:

Prepare 7. GrammarДодаткові матеріали:

Приклад сторінок Keys