Super Dictionary Book

Super Dictionary Book – це посібник, який допоможе учням вивчити слова, передбачені програмою для для учнів молодших класів, а також сприятиме розвитку навичок читання та письма.

  • Рівень 1
  • Рівень 2
  • Рівень 3
  • Рівень 4

Компоненти курсу:

Super Dictionary Book 1Додаткові матеріали:

Super Dictionary Book 1 SampleSuper Dictionary Book 1 – це посібник, розроблений спеціально до курсу Quick Minds для учнів першого класу, в якому поєднані словник з кольоровими ілюстраціями і вправи на запам’ятовування нової лексики. Яскраві малюнки допоможуть швидко і легко запам’ятати слова, а вправи – розвинути навички читання і письма.

Де замовити?

Компоненти курсу:

Super Dictionary Book 2Додаткові матеріали:

Super Diuctionary Book 2 SampleSuper Dictionary Book 2 – це посібник, розроблений спеціально до курсу Quick Minds для учнів другого класу, в якому поєднані словник з кольоровими ілюстраціями і вправи на запам’ятовування нової лексики. Яскраві малюнки допоможуть швидко і легко запам’ятати слова, а вправи – розвинути навички читання і письма.

Де замовити?

Компоненти курсу:

Super Dictionary Book 3Super Dictionary Book 3 - це посібник, який розроблений спеціально  до курсу Quick Minds для учнів 3-го класу, в якому поєднані словник із кольоровими ілюстраціями та вправи на запам’ятовування нової лексики. Яскраві малюнки допоможуть швидко та легко запам’ятати слова, а вправи - розвинути навички читання і письма.

Компоненти курсу:

Super Dictionary Book 4Додаткові матеріали:

Super Dictionary Book 4 SampleSuper Dictionary Book 4 – це посібник, розроблений спеціально до курсу Quick Minds для учнів четвертого класу, в якому поєднані словник із кольоровими ілюстраціями та вправи на запам’ятовування нової лексики. Яскраві малюнки допоможуть швидко і легко запам’ятати слова, а вправи – розвинути навички читання та письма.